Recenze Audio-Technica

Audio-Technica AT-LP60xBT

Audio-Technica AT-LP60xBT

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Tomáš M

Přidáno: 3. dubna 2024

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Kvalitní gramofon za super cenu
  • Jednoduché ovládání
  • Příjemný a věrný zvukový projev
  • Bluetooth pro nejen pro sluchátka

V dané cenové kategorii není gramofonu co vytknout. Zvuk předává zesilovači v kvalitě vyšší třídy. Bluetooth mě mile překvapilo svým přenosem - kvalitní zvuk ze sluchátek Koss Porta Pro i Marshall Major překvapil svým prostorem a podáním jednotlivých nástrojů - oproti poslechu CD je rozdíl až pohádkový.

Audio-Technica ATR4697

Audio-Technica ATR4697

Ověřený zákazník Alza.cz PepaL

Přidáno: 31. března 2024

• Funguje dobře
  • Nenápadný, přilepený na stojan monitoru
  • vyšší cena
Audio-Technica ATH-S220BT

Audio-Technica ATH-S220BT

Ověřený zákazník Audigo.cz anonymní zákazník

Přidáno: 27. března 2024

Zakoupeno v Audigo.cz

Zatím se seznamujeme. Oproti jiným sluchátkám od Audio-Technicy mají tyto poněkud silnější basy, na což si musím zvyknout. Jinak používám většinou ATH-MSR7. Chtěl jsem ale menší sluchátka na cestování s relativně kvalitním zvukem a v tom mi zatím vyhovují. Nepoužívám Bluetooth, dle recenzí přes bezdrát zvuk není dobrý. Není snadné sehnat menší sluchátka s kabelem a ucházejícím zvukem, proto jsem zatím spokojen.

Audio-Technica ATM450

Audio-Technica ATM450

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Marek

Přidáno: 26. března 2024

Zakoupeno v MUZIKER.cz

zatím jsem neměl možnost řádně vyzkoušet

Audio-Technica ATH-A550Z

Audio-Technica ATH-A550Z

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. března 2024

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Poměr cena výkon. Opravdu pěkný zvuk. Lehké.
  • Takové plastové, ale říkali, že vydrží.

Ověřený zákazník Kytary.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. března 2024

Zakoupeno v Kytary.cz

Velmi dobrá reprezentace zvuku.

Ověřený zákazník Allegro.cz Piotr Los

Přidáno: 29. února 2024

Zakoupeno v Allegro.cz

Výrobek splňoval mé potřeby. Zvuk velmi dobré kvality. Rychlé připojení sluchátek BlueTooth k telefonu. S počítačem to bylo trochu horší, ale to byla otázka pokročilého nastavení na notebooku. Ten také fungoval bez problémů. Sluchátka velmi dobře sedí na hlavě a přiléhají k uším. Neunavují se ani po delším používání. Prostorový zvuk, stereo zvuk - vše funguje a kvalita zvuku je velmi dobrá. Osobně doporučuji! Baterie vydrží dostatečně dlouho, takže je nemusíte dobíjet ani na cestách. Tedy pokud vaše cesta netrvá několik dní ;-). Dobíjecí baterie se dobíjejí poměrně rychle.

Audio-Technica ATH-E50

Audio-Technica ATH-E50

Ověřený zákazník MUZIKER.cz RLP

Přidáno: 27. února 2024

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• velice vyvážený zvuk (snad nejlepší v této cenové kategorii)
  • přesné basy
  • příjemné, neagresivní výšky
  • prokreslené středy
  • spíše průměrné podání prostoru
  • zvláštní tvar který nemusí každému padnout do ucha

Sluchátka mají velice vyváženou, dalo by se skoro říci téměř "rovnou" frekvenční charakteristiku a je to na nich znát. Nemám rád přebasovaná sluchátka, ale zároveň netoužím ani po sluchátkách kde by mi chyběly. Tohle je naprostý ideál. Skvělý je i jejich přednes, jsou důrazné a pevné. Středy jsou prokreslené hezky. Výšky jsou velice příjemné, nejsou zvýrazněné a ani přehnaně ostré, zároveň dostatečně detailní. Prostorové podání a separace nástrojů je už příliš neoslní. Prostor postrádá šířku. A ve středech dochází mi občas chyběla separace vokálů od nástrojů. Nicméně za tuhle cenu člověk nemůže chtít dokonalá sluchátka. Tyhle holt vynikají svou vyvážeností s detailností . Co se už z mého pohledu povedlo méně je ovšem jejich tvar. Vůbec mi nesedla do uší a občas moc netěsnila, přesto že jsem měl nasazené ty největší gumové špunty. A obávám se že nebudu jediný, protože ten tvar je řešený skutečně zvláštně. Byl to i důvod proč jsem je nakonec vrátil i když jsem byl z jejich zvuku naprosto unešený.

Audio-Technica ATH-M20x

Audio-Technica ATH-M20x

Ověřený zákazník Audigo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. února 2024

Zakoupeno v Audigo.cz

• Sluchátka používám hlavně k poslechu televizoru, abych nerušil okolí.
  • Vyzkoušel jsem mnohahodinový poslech hudby všech žánrů (rock, pop, techno, jazz, lidovky, klasika...) a jsem naprosto spokojen. Zvuk ve sluchátkách je v lepší kvalitě, nežli zní z reproduktorů televizoru (Sony).
  • Při poslech filmů slyším i zvuky, které jsem bez použití sluchátek neslyšel.
  • Pokouším se sluchátka roztáhnout, aby při delším poslech netlačily na uši.
Audio-Technica ATH-M40x

Audio-Technica ATH-M40x

Přidáno: 20. února 2024

• kvalitní zvuk

Ověřený zákazník CZC.cz josh

Přidáno: 16. února 2024

(naposledy upraveno 24. března 2024)

Zakoupeno v CZC.cz

• Křišťálově čistý zvuk, na uši a okolí netlačí, 3 různě dlouhé kábly ( až 3 m! ) . Skvostné basy ( s malou pomocí zesilovače - Marantz, Denon - jsou úžasné ) .
  • V určitých frekvencích ( 3-5 kHz? ) někdy až skřípavý zvuk ( zpěv ). Chyba tohoto kusu?
  • Sluchátka lze trochu složit, ale vlastně: proč?
Audio-Technica ATH-A990Z

Audio-Technica ATH-A990Z

Milan Řihák Milan Řihák

Přidáno: 14. února 2024

• Velký zvuk !
  • Skvěle vyřešené posazení na hlavě.
  • Opletený, dostatečně dlouhý kabel.
  • nenacházím

Opravdu velkolepý zvuk ! Cítit prostor a velkou rezervu - výkon 2000mW se nezapře. 3D wings uchycení na hlavě taky super - téměř je necítíte. Mobil je utáhne, ale pro plnou parádu pořebují pochopitelně řádně nakrmit.

Audio-Technica AT-LP3XBT

Audio-Technica AT-LP3XBT

Přidáno: 11. února 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Ač nejsem technicky příliš zdatný, gramofon jsem sestavil a nastavil během několika minut.
  • Bluetooth pro poslech v jiné místnosti.
  • Dobrý zvuk.
  • Možnost vyměnit cartridge za ještě lepší.
Audio-Technica ATH-M50xBT2

Audio-Technica ATH-M50xBT2

Ověřený zákazník Audigo.cz aa

Přidáno: 30. ledna 2024

(naposledy upraveno 30. ledna 2024)

Zakoupeno v Audigo.cz

• skvělý zvuk, prostě skvělý - čistý, detailní, nádherné výšky, luxusní basy, žádné dunivé hrůzy
  • slušně izolují od okolí, dá se poslouchat v kanclu
  • minimálně propouštějí zvuk ven
  • relativně pohodlné
  • tak skvělý zvuk, že už nesnesete mnohá jiná sluchátka, přijdou vám přebasovaná, nevýrazná, zastřená
  • zvuk po kabelu lepší než BT, ale to tak bude asi vždy, LDAC prostě není drát...
  • náušníky a most se po pár letech oloupou, chťělo by to kůži. Náušníky se dají koupit, ale most ne.
  • po cca 5 letech někde prasknou kolem kloubů, kdyby klouby a držak mušlí byly kovové, byly by nesmrtelné
  • nemají multipair

Jestli nejste závislí na obludných basech, chcete čistý, perfektní zvuk, např na klasiku, a zároveň sluchátka na telefonování a do kanclu a nepožadujete ANC a multipair, jděte do nich, nebudete litovat

Ověřený zákazník Kytary.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. ledna 2024

Zakoupeno v Kytary.cz

• Lehce posílené basy a výšky dělají příjemný zvuk
  • Ale zároveň je zvuk ještě věrný a čitelný
  • Skladnost
  • 3 kabely, redukce na větší jack, pytlík
  • Kvalitní zpracování
  • Díl přes hlavu lehce tlačí. Žádné drama
  • Plasty plasty plasty

Kvalitní sluchátka, rozhodně za tu cenu, ale i nehledě na ní. Mají přijemný zvuk s lehce posílenými basy a výškami, zvuk ale zůstal věrný a jednotlivé nástroje jsou dobře čitelné. Díl přes hlavu lehce tlačí, ale není to žádné drama a soudím teprve po dvou týdnech. Ještě si sednou a hlavně se ještě asi trochu rozehrají. Porovnáváno s JBL, která jsou docela čitelná, hodně nabasovaná. Testovací skladby - Tesseract - Survival, Periphery - Marigold, Gunship - Woken Furies, Slaine - Do what you love.
Nejpříjemnější je snad ten rap, ale i metal je živý a není sterilní.

Audio-Technica AT-LP60xUSB

Audio-Technica AT-LP60xUSB

Ověřený zákazník Allegro.cz Ivoš K.

Přidáno: 24. ledna 2024

Zakoupeno v Allegro.cz

Nízká hmotnost, plně automatický režim, čistý, klidný zvuk, velmi uspokojivý design. Snadno se ovládá. Je vybavený USB rozhraním, takže značně usnadní provádění ripů klasických gramofonových desek do MP3 přehrávačů.
Doporučuji jako vstupní úroveň při pronikání do světa klasických gramofonů.

Přidáno: 22. ledna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

Sluchátka jsme bohužel vraceli protože v TV nemáme bluetoth. Stále jsem ale neobdržela penize zpět .

Ověřený zákazník Audigo.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 12. ledna 2024

Zakoupeno v Audigo.cz

• poslech kabelem při vybité baterii je úžasná výhoda
  • kvalitní poslech

Přidáno: 3. ledna 2024

• skvělý zvuk
  • velké gumové nohy+váha
  • dobrá cena - sestava s přenoskou AT95E
  • otvor pro uložení dalšího headshellu s přenoskou
  • osvětlovací led vypadá trošku levně :)

Po kompletaci, nastavení a propojení uzemění k zesilovači hraje krásně a čistě . Eliptická jehla s přenoskou 95E hraje skvěle.Opravdu lépe než má druhá - Ortofon 5E. Rádoby DJ funkce málokdo doma použije, snad jen některé skupiny znějí lépe 10-16x zrychleně jako Placebo :-)) .
Jako náhrada za levnější model (Dual 210=AT LT60x) hraje výrazně lépe, ten automat přenáší do zvuku samozdřejmě spoustu hluku, i přenoska AT3600 není úplně top. A nedala se vyměnit přenoska. To byly hlavní důvod pro výměnu...

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25