Recenze Audio-Technica

Přidáno: 8. ledna 2016

Zakoupeno v Audigo.cz

• Bohaté balení (kabely, taška, adaptér)
  • Odpojitelný kabel
  • Neuvěřitelně čistý zvuk, nulový šum
  • Neutrální charakter zvuku - žádné uměle přidané basy či cokoliv jiného
  • Robustní konstrukce, sluchátka se dají složit
  • Široký rozsah nastavení velikosti
  • Váha (240 g)
  • Tvrdý hlavový most - po dvou hodinách je nutná přestávka
  • Neobsahuje klasický kabel 1.2 m

Za svou cenu se jedná o úžasná sluchátka. Mají robustní konstrukci, dají se složit a v balení je hned několik odpojitelných kabelů.

Zvuk je fenomenální. Mají neutrální charakter zvuku, takže se jedná o ničím nedokreslený zážitek. Ideální pro náročné posluchače, lidi pracující se zvukem a lidi, kteří ve sluchátkách poslouchají své nástroje (třeba kytaru).

Jedinou vadou je tvrdý hlavový most. Po dvou hodinách jsem si vždy musel dávat pauzu. Což je škoda.

Pokud vás i přesto sluchátka zaujala, můžete si přečíst mou podrobnější recenzi:

Přidáno: 6. ledna 2016

(naposledy upraveno 6. ledna 2016)

• Perfektně dosednou na hlavu
  • Krásné měkké náušníky
  • Vynikající podání nástrojů
  • Velmi vyrovnané basy , středy i výšky

Tato sluchátka jsou za cenu 3990,- naprosto fantastická. Poslouchal jsem Grada za 10.000,- a lepší nebyly. 500x mají velmi příjemné podání basů, zpěv je přirozený bez sykavek, výšky průzračné, činely zní přirozeně, žádné rušivé zkreslené zvuky. Na malých hlavách mohou trochu dělat potíže tím, že mohou sjíždět a nemusí dobře držet, ale to je konstrukcí a každý audiofil by si měl napřed sluchátka vyzkoušet, než si je koupí.
Super sluchátka od známé firmy, která nezklamou ani velké nadšence.

Přidáno: 3. prosince 2015

• Paradni rozsah. Stoji za to zainvestovat.
  • Basy mohly byt o chlup lepsi.

Nejdriv jsem se nechal ukecat na Beyerdynamic Custom One Pro model 2 sluchatka,ale nedalo mi to a sel jsem do hudebnin vyzkouset tyhle a i studiovy monitory za 10.000 a slysel jsem ten rozdil. Oproti Beyerum vetsi detaily ve vyskach a mozna i stredech. Slysel jsem tam neco navic. Pripojil jsem beyery ke stejnymu zesilovaci,nasolil tam vysky navic,ale stejne jsem z nich ty detaily nevytahl. Ale zase beyery mely lepsi hloubky. U baskytary nebo nejakyho bubnu jde slyset hlubsi ton, coz je prijemn. Ale myslim,ze AT jsou lepsi. A navic maji nastavitelnej most a nejsou zbytecne velky jak BD. A jsou k tomu tri kabely ruzne velikosti,pouzdro,sluchatka jsou skladatelne. Mne ta moznost slozeni sluchatek do pouzdra teda spis vadi,protoze nausniky maji tendenci se zbytecne otacet. Ale to je drobnost. Jsem spokojenej. Skoda jen,ze nemaji tu stejnou vychytavku,jak Custom One Pro,ze se daji castecne otevrit a ubrat tak na basech.

Audio-Technica ATH-AD700X

Audio-Technica ATH-AD700X

Přidáno: 21. září 2015

Zakoupeno v Audigo.cz

• velké a kvalitní měniče, nadprůměrně dimenzované náušníky
  • vzdušnost otevřených modelů
  • kvalitní provedení, pevnost, design
  • nízká hmotnost
  • délka kabelu
  • nic jsem nenašel, bez výhrad

Po zvukové stránce jsou sluchátka na vysoké úrovni, jsou situovaná spíše na poslech hudby a sledování filmů, nicméně i jako herní slouží na 100% , mají méně basů ale jinak je zvuk skvělý, prokreslený, čisté středy i výšky.
Ze sluchátek jsem nadšený především díky ergonomii, konstrukci, designu. Lze mít na hlavě i 12 hodin bez jakéhokoliv pocitu nepohodlí.

Přidáno: 9. září 2015

• Opravdu velmi kvalitní referenční poslech.
  • Dobré utlumení.
  • Kvalitní zpracování.
  • Trochu silnější napružení sluchátek (mírně tlačí), ale třeba to časem povolí..

Sluchátka jsem zakoupil pro účely domácího studia jako alternativní variantu k aktivním monitorům pro referenční poslech. V dané cenové kategorii jsem nečekal takový produkt. Z předchozích zkušeností i s dražšími sluchátky je toto jednoznačný vítěz.

Ověřený zákazník Kytary.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. srpna 2015

Zakoupeno v Kytary.cz

• Dostatečný přítlak
  • Dobré tlumení okolí
  • Vysoká kvalita přednesu - zvuk je neutrální, i při vyšší hlasitosti se jednotlivá spektra neslévají
  • Nemají přehnané basy
  • 2 pevné kabely
  • Skladné
  • Velmi pohodlné
  • Pouze měkký obal

Po dlouhém vybírání uzavřených sluchátek kolem 3000Kč jsem zvolil tyto Audio-Tehniky. Dle recenzí jsou srovnatelné s vyšším modelem m50x, takže poměr cena-výkon je velmi dobrá.

Vyšší přítlak a komfortní měkké náušníky zajišťují dostatečné tlumení okolních ruchů a také jsou velmi pohodlné i na delší poslech. V základním balení jsou dva kabely - 3m dlouhý rovný a pak 1.2m kroucený. Ideální jeden mít v práci u PC a druhy na doma.

Kvalita zpracování je dobrá, nosná část je kovová, zbytek z kvalitního plastu a umělé koženky. Ani ve větších teplech jsem neměl problém s nadměrným pocením okolo uší.

Celkově mohu jen doporučit, sluchátka jsou robustní, něco by měla vydržet, kvalita přednesu je precizní, zvuk je spíše neutrální, nic není přebasováno.

V této cenové hladině jeden z nejlepších produktů mezi uzavřenými sluchátky.

Přidáno: 8. srpna 2015

• Super zvuk
  • Pro práci v open-office ideální míra utlumení vnějších ruchů (kolegové neruší, ale když na vás někdo promluví, slyšíte ho)
  • Sluchátka jsou poměrně robustní, oproti např. Koss Porta pro ze začátku nezvyk
  • Potí se v nich uši:)

Moje první uzavřená sluchátka, pro každodenní použití v kanceláři ideální

Přidáno: 19. července 2015

• Skvělá a kvalitní konstrukce
  • Výborný zvuk
  • 2 kabely v balení
  • Poměr výkon/cena

Opravdu výborná sluchátka za dobrou cenu, konstrukce je z kvalitních materiálů a pevná. Zvuk je výborný, nemám k němu co dodat, v balení dostanete jeden točený kabel a jeden klasický + koženkovou taštičku na přenášení. Jestli hledáte kvalitní sluchátka do 3000,- ať už pro hraní her, skládaní hudby, nebo jenom poslech, tyto jsou nejlepší co v dnešní době můžete koupit.

Přidáno: 1. července 2015

(naposledy upraveno 1. července 2015)

Zakoupeno v Alza.cz

• kvalitní přenoska a raménko
  • vysoká hmotnost odolný vůči otřesum
  • přímý náhon
  • výborný zvuk
  • vypínatelný předzesilovač
  • jako příjemný bonus USB výstup
  • v této cenové kategorii nic

Gramofon Audio Technica AT-LP120-USB bych doporučil všem,kteří tápou s výběrem gramofonu do 10 000kč.
Gramofon hraje velmi pěkně instalace a nastavení bylo jednoduché a popsané v manuálu.

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. června 2015

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Velmi kvalitní zvuk
  • 3 odpojitelné kabely
  • Solidní zpracování
  • Přece jenom mohly být trošičku větší, na větší hlavě po čase tlačí, snad se to časem zlepší.

Vynikající sluchátka (v této cenové kategorii), velmi solidní zpracování, precizní zvuk.

Přidáno: 23. května 2015

Zakoupeno v Alza.cz

• Za příznivou cenu je gramofon velmi vybavený a má kvalitní parametry.
  • V balení je vše potřebné příslušenství - kvalitní přenoska a propojovací kabely.
  • Návod je podrobný a přehledný.
  • Na přibaleném CD je freeware ve starší verzi. Raději si nahrajte poslední verzi z webu.
  • Přibalená přenoska je kvalitní, ale nedoporučená pro rychlost 78 otáček za minutu (ačkoliv gramofon tu rychlost umí).

Rozhodně jsem spokojený. Gramofon hraje velmi čistě, bez šumů nebo brumů.

Přidáno: 26. března 2015

splnilo očekávání

Majkl Majkl

Přidáno: 12. března 2015

• Velice dobrý zvuk vyvážený ve všech spektrech
  • Perfektní podání prostoru
  • Pohodlná a lehká na nošení
  • Velurové náušníky
  • Dlouhý přívodní kabel
  • Otevřená konstrukce
  • Neizolují dostatečně hluk od okolí a tím zvuk proniká ze sluchátek ven. To je dáno otevřenou konstrukcí a mě osobně to nijak nevadí.
  • V ceně by mohlo být pouzdro - bohužel

Tato sluchátka měl byla doporučena ve specializovaném obchodě na sluchátka jako univerzální s poměrně věrným přenosem a prostorem podání. Měl jsem jich tam v cenové kategorii do 4.000,- Kč na hlavě asi 10, ale tato vyhrála. Údajně skvělá na akustickou hudbu (folk, world, klasika), nicméně já jsem je shledal výbornými i na rock, pop, jazz a další styly muziky. Pro milovníky diskotékových stylů asi úplně nebudou, neboť nemají přemrštěné podání basů, spíše věrné a konkrétní. Na hlavě jsou lehká jako pírko, náušníky jsou příjemné na dotek, nicméně se lehce se dotýkají boltců. Uživatel snese i několikahodinový poslech bez pocení uší a dalších nepříjemných pocitů. Typem konstrukce jsou spíše na větší hlavu, přítlak je tak akorát. Nejsem audiofil, spíše muzikant s dlouholetou praxí a jejich zvukové a prostorové podání je pro mě věrné a velice příjemné, nic není přikrášleno. Asi existují jiné "kalibry", jako ve všem, ale pro mě je jejich poměr cen/výkon na výborné úrovni.

Přidáno: 11. března 2015

(naposledy upraveno 11. března 2015)

• Zboží odpovídající cenové úrovni

Přidáno: 3. března 2015

Zakoupeno v Alza.cz

• Velmi kvalitní raménko a přenoska
  • vysoká hmotnost -- odolný proti otřesům
  • přímý náhon, otáčky řízeny krystalem s možností vlastní regulace
  • Přiložený disk se softwarem absolutně nečitelný, naštěstí
  • ovladače pro usb ripování jsou v systému (win7) a audacity je volný soft.
  • Při čištění desek karbonovým kartáčkem se objevuje hluk.

Skvěle vybavený gramofon za přijatelnou cenu. Oproti jiným navíc obsahuje jak standardní výstup z MM přenosky, tak i výstup upravený předzesilovačem a navíc usb výstup.
Nikde není uveden servis -- při demontáži raménka jsem zjistil, že je ulomen klip pro jeho aretaci, což je korunová záležitost, ale zatím jsem nenašel možnost náhradní klip objednat.

Přidáno: 24. února 2015

• Velmy slusny zvuk
  • Jakostne provedeni
  • Pohodlne padnou

Docela povedena sluchatka, dle meho nazoru i v porovnani s Sennheiser HD 800 vypadaji velmi, velmi slusne.

Přidáno: 20. února 2015

s produktem jsem spokojen

Ověřený zákazník Simply Cash Ověřený zákazník

Přidáno: 5. února 2015

Zakoupeno v Simply Cash

• vestavěný předzesilovač,solidní vzhled
  • nevrací se raménko zpět,je to poloautomat

těžký a vzhledově zajímavý gramec direct drive , který uspokojí běžného posluchače

Přidáno: 2. února 2015

Zakoupeno v Audigo.cz

za slusne penize kvalitni poslech.

Přidáno: 22. ledna 2015

• bomba zvuk
  • pohodli
  • lehko vybuditelne
  • jsou lehoucke
  • nekupovat na ducduc
  • cena v CZ je silena

Koupil jsem je v japonsku za cca 1900Kc. Vyborna koupe, ktere nelituji.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]