Recenze Audio-Technica

Přidáno: 7. července 2017

• výborně sedí na hlavě i při dlouhém poslechu
  • perfektní prokreslení zvuku v detailech
  • slušné podání prostoru
  • kde jsou v nahrávce hluboké basy i čisté výšky, tam je prostě zahrají
  • na rozdíl od Koss Porta Pro „hrají“ i na středech
  • možná zbytečně dlouhý kabel, nedá se odpojit
  • trochu nepraktické na ven, vyšší postavy v tramvaji „skalpovány“ držákem u stropu :-)

Sluchátka jsem si vybral, když jsem hledal vhodnou a finančně atraktivní náhradu Koss Porta Pro, s kterými jsem strávil dvacet let života. Po dlouhém hledání na internetu a za pomoci odborníka v brněnské specializované prodejně jsem zvolil tuto variantu a nelituji toho. Rozehrával jsem je tři dny a tři noci a výsledek stál fakt za to. Nejen, že jsem okamžitě slyšel na notoricky známých nahrávkách to, co dříve nikoliv, ale přimělo mě to právě tyto (a nejen tyto) nahrávky pořizovat znovu v bitrate 320mbps nebo ještě lépe formátu .flac... a to jsem teprve slyšel, co chlapci ve studiu nahráli. Zakoupil jsem 256 GB kartu a dva týdny tvořil hudební knihovnu znovu :-)
Rozhodně, pokud máte hudbu rádi a chcete si ji opravdu užít tím, že uslyšíte maximum, co do toho muzikanti dali, neváhejte a pořiďte si tento model. Měl jsem pak na uších i několik rozehraných modelů o tří, či čtyřnásobné ceně, ovšem žádný podstatný rozdíl jsem už neobjevil.
Cena odpovídá kvalitě víc než dostatečně.

Přidáno: 27. června 2017

• Kdo koupí, neprohloupí :)

Kvalitní sluchátka která hrají čistě a přesně.

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. května 2017

• zvuk
  • kvalita provedení
  • trochu tlačí na uši po delším poslechu (cca 2 hod.), ale mám vetší uši :)

nejlepší za tuto cenu

• pohodlí
  • poměr cena výkon
  • izolace
  • nehodí se moc ne ven
  • pro někoho moc dlouhý kabel
  • blbě se s nimi leží v posteli.

Dříve jsem měl koss porta pro sluchátka a nemohl jsem si je vynachválit, ale vadilo mi, že vůbec neizolovali a hráli také dost do okolí. Dlouho jsem procházel recenze a byl jsem si i různá sluchátka poslechnout v Audigu. Nakonec jsem vybral tyto. Jen jsem je bral přes amazon rovnou z Japonska a stáli mě cca 1500 Kč se vším všudy. V porovnání s Portama je zvuk tak o tři úrovně dále. Kosy hraji jenom do basů a částečně i do výšek a středy mají hodně udušené. T500 má spektrum krásně vyrovnané a zároveň basy skoro vůbec z intenzity jakou měly Porty. Zvuk mě navíc přijde mnohem detailnější. Mám je skoro 2 roky kabel drží neuvěřitelným způsobem a konstrukce ani molitany nejeví sebemenší známky používání. Mušle jsou vyrobeny z plastu, ale tak kvalitní plast jsem v životě neviděl. Fakt precizní odlitek. Na mušli je pak ještě přilepený kovový kotouček, který má velmi odolnou povrchovou úpravu (něco jako keramický nástřik). Prostě to jen tak neškrábnete. Pokud máte aspoň trochu kvalitní zdroj hudby, Tak s těmito sluchátky chybu rozhodně neuděláte.

Ověřený zákazník ALFA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. dubna 2017

Zakoupeno v ALFA.cz

• Výborný vyvážený zvuk
  • Profi konstrukce, vypadají, že něco vydrží
  • Dva kabely
  • Tužší most
  • Mušle jsou menší, než vypadají, neobemknou celé boltce.

Vynikající sluchátka, co se zvuku týče.
Nejlépe vyniknou na akustické muzice.
Zvuk je vyvážený, basy dobré a přitom nepřepísknuté.
Subjektvně jsou výšky tižší (ale to je spíš nedostatečnost mého sluchu)
Konstrukce je skládací a přitom masivní.
Mušle jsou natočit ve všech směrech.
Nicméně jsou menší, než vypadají - nepojmou celé uši a tak nejsou úplně pohodlné.
Zrovna tak most je velmi tuhý - mušle na uši dobře přiléhají, ale nemusely by tak silně...
Za cca 3000 jsem čekal lepší mechanický komfort.
Ke zvuku výhrady nemám.

Audio-Technica ATR6250

Audio-Technica ATR6250

Přidáno: 7. dubna 2017

Zakoupeno v Kytary.cz

• Dobré kovové provedení, stereo; protivětrný kryt alespoň z molitanu; napájený z AA
  • Moc dlouhý (kvůli baterii); káblík je tuhý, nekroucený a nemá úhlové konektory jack; L=P??

Za tu cenu slušně provedené tělo; signál se v SW jeví dobře. Stereo kanály jsou obráceně (pokud jsou značky a vypínač nahoru), resp. strana označená jako L živí pravý monitor; mikrofon byl uveden jako vhodný pro videozařízení - z tohoto důvodu nevhodná délka těla a provedení káblíku.

Přidáno: 17. března 2017

• hutný zvuk
  • dlouhý kabel
  • pohodlné
  • zpracování

Perfektní zvuk, zatím moje nejlepší sluchátka.

Audio-Technica ATH-E50

Audio-Technica ATH-E50

Přidáno: 24. února 2017

• Velmi kvalitní a čistý zvuk
  • Odpojitelný kabel
  • Náhradní kabel se hůře shání a není kompatibilní s MMCX (Shure, atd.)

Sluchátka koupeny po vyzkoušení několika různých in-ear sluchátek přímo na specializované prodejně. Ze všech zkoušených modelů mě nejvíc zaujala zvukem, mají velice čisté a detailní středy a výšky, ale nepřehání to a doplňují to o trošku mohutnějšími basy než testovaná konkurence. Dohromady ale tento zvuk skvěle funguje a je velice příjemný na poslech. Sluchátka jsou velice pohodlná i pro dlouhodbý poslech a člověka zvuk stále baví.

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Michal Hantl

Přidáno: 18. února 2017

• Spusta basů
  • Izolují od okolí
  • Hezky vypadají
  • Dobře sedí na hlavě
  • Jsou lehké
  • Nečekejte audiofilní projev

Pracuju z domů a kromě mých otevřených AKG k701 jsem si chtěl pořídit něco, čím se zvukově můžu odizolovat od okolí.

Za cenu kolem 3 tisíc to tyhle sluchátka bezvadně splily. Jejich zvukový projev určitě udělá radost každému, kdo nevyžaduje přímo neutrální, audiofilní projev.

Zvuk je zábavný, sluchátka zvýrazňují basy a lehce i výšky, s trošku více sykavkama, než bych si přál, ale není to nic, co by mi vadilo.

Oproti mým neutrálním k701 mám pocit, že je zvuk "blíže uchu", připomíná mi to sluchátka, které nemají ušní boltce a dávají se přímo na uši, je to více "intimní".

Když to shrnu, přijde mi poměr cena/výkon výborný, zvukový projev intimní, libivý a zábavný, provedení mi přijde dobré úrovni a deisgnově se mi velmi líbí.

Ověřený zákazník BScom s.r.o. Ověřený zákazník

• Skvely zvuk
  • Vymenitelne kabely
  • Robustni skladna konstrukce
  • Prilis uzavrena:)
  • Po delsi dobe nepohodlne,ale to je o zvyku..

Kvalitni sluchatka za prijatelnou cenu.

Přidáno: 10. února 2017

• kvalitní čistý zvuk
  • skvěle tlumí zvuky okolí
  • kvalitní provedení - nevrže ani jinak neskřípe
  • odpojitelný kabel
  • dva (!) kabely v balení
  • sluchátka mají velkou spoustu poloh
  • příliš poloh pro sluchátka
  • velký přítlak na hlavu
  • dlouhý kabel

Sluchátka hrají naprosto luxusně. Nicméně se pod nimi trošku zahřívají uši a chvíli trvá, než si člověk zvykne na přítlak.
Velké množství poloh pro sluchátka je výhoda ale i nevýhoda - často se stane, že člověk chvíli pátrá jak je zkroutit do správné polohy.
Kabely jsou oba dva velmi dlouhé i ten kroucený je delší než by bylo třeba, ale s tím se dá snadno poradit.
Sluchátka nepodporují basy do té míry jako spousta levnějších verzí, takže pro milovníky basů je nutné si pohrát s nastavením zvuku. Nekvalitní skladby jdou velmi snadno poznat a dost to škube uši.
Celkově můžu říct, že cena je naprosto přijatelná a rozhodně se vyplatí ji zaplatit, jelikož sluchátka vypadají bytelně a spolehlivě a díky tomu, že se dá kabel vyměnit si myslím, že by mohly vydržet velmi dlouhou dobu.

Přidáno: 7. února 2017

• Všechno - zcela splňuje mé představy

Výborná sluchátka pro domácí poslech jak z PC, tak z TV.
Dobře sedí, utlumení okolí je výborné.
Na danou cenovou relaci vynikající domácí sluchátka

Přidáno: 6. února 2017

Nejsem žádný expert na audio, ale sluchátka jsou naprosto super. Zvuk super. Mušle by možná mohli být nepatrně větší, ale i tak to nevadí. Mě osobně sluchátka nikde netlačí a mám i rezervu ve "vytažení" sluchátek. což jsem např. u "HyperX Cloud Gaming Headset" neměl. U HyberX jsem potřeboval ještě pár "zoubků" na vytažení, což HyberX neměly a byly mi malé. Audio-Technica se mnohem lépe přizpůsobí a ještě mi pár dílků na vytažení zbyde. Nevim jestli se to dá brát jako výhoda, ale 3 kabely v balení jsou taky ok

Audio-Technica ATH-M30x

Audio-Technica ATH-M30x

Přidáno: 30. ledna 2017

Zakoupeno v Kytary.cz

• kvalitní zvuk,krásně odrušený od okolí
  • kabely do obou uší a nevypadají moc bytelně

koupil bych je znova

Ověřený zákazník Kytary & Aparatury Ověřený zákazník

Přidáno: 21. ledna 2017

Zakoupeno v Kytary & Aparatury

• Výborný zvuk
  • Hezký design
  • hodil by se i kratší kabel

velmi dobrá volba pro kvalitní poslech i z menších přístrujů (mp3, mobil apod.), skvělý zvuk

Audio-Technica ATH-PRO5MK3

Audio-Technica ATH-PRO5MK3

Přidáno: 18. ledna 2017

• velmi kvalitní podání všech pásem +příjemné posazení na hlavě +odnímatelný kabel(dodávány 2ks krátký a točený dlouhý) +velmi pěkný vzhled +hrají výborně +malá impenance
  • utlumení okolního hluku malé,alenejsou to tlumiče hluku že -trochu menší přítlak,ale o to jsou pohodlnější

Sluchátka hrají velmi dobře ve všech pásmech.Kdo hledá dunivé basy tak se musí poohlédnout po jiných,ale tím nechci říct,že tyto sluchátka je nemají.Záleží natom jak byla nahrávka ovlivnéna při jejím pořízení ve studiu.Sluchátka by mněla přehrát hudbu co nejvěrněji tak jak byla nahraná.Já poslouchám hard rock(sabbath,zeppelin,purple,uriah heep atd.) ale ijinou hudbu.Pro tuto skupinu lidí jednoznačně doporučuji.Za tuto cenu těžko najdou konkurenci.Jinak už vlastním několik let AKG K-272 HD a můžu říct,že tyto sluchátka se jim téměř vyrovnají a to stojí polovinu co AKG.Mají opravdu velmi čisté podání a basů přesně tolik kolim mají mít.S porvnáním AKG 272 basů trochu více.

Přidáno: 17. ledna 2017

• krásný zvuk (v dané cenové relaci)
  • lehké, pohodlné, netlačí (možná jen ze začátku), nevržou
  • dlouhý kabel, který se nemotá
  • lehce zvýrazněné basy
  • nechci je sundat z hlavy jak krásně hrajou :)

Vzhledem k poměru cena / výkon si není na co stěžovat, zvuk je krásný a čistý. Slucháta hrají spíše na efekt (basy jsou zvýrazněné). Používám na hudbu (metal) a filmy a jsem nadmíru spokojený. Při koupi jsem porovnával s Koss nebo Sennheiser (pravda že obojí v nižší cenové kategorii), ale po vyzkoušení těchto jsem měl jasno.

Audio-Technica ATH-PRO700 MK2

Audio-Technica ATH-PRO700 MK2

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. ledna 2017

• Krásný, čistý zvuk.
  • Ve výším výkonu(hlasitosti), nezvládají basy, a značně zkresluji.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25